• Wpisów: 223
  • Średnio co: 11 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 13:27
  • Licznik odwiedzin: 37 240 / 2673 dni
 
fit-ness-ka
 
Choć dla mnie ostatnio piątek jest jak każdy inny dzień :P Dzisiaj przyjeżdża mąż - potem dopiero na poród (termin teoretycznie na 15)!!! Jak to strasznie brzmi !! I strasznie się boję wszystkiego!!

Telefon dotarł  - na razie umiem dzwonić i wysyłać sms-y :P Nie umiem korzystać z aplikacji i nawet nie umiem sobie ściągnąć żadnej, a najbardziej się boję, że jak włączę neta to potem sam z siebie mi pościąga jakieś aktualizacje i będę musiała zapłacić dużo kasy za to !! Słyszałam, że smartfony robią takie numery...

Staram się nadrabiać spotkania towarzyskie, chcę przed rozwiązaniem spotkać się ze wszystkimi najważniejszymi koleżankami, potem przez dłuższy czas może być ciężko... A potem wyjazd do DE.

Z ciekawostek - dla dziecka kącik jeszcze nie przygotowany :P Muszę w przyszłym tygodniu to zrobić - ale wydaje mi się, że im bardziej to odciągnę, tym później się urodzi :P

Wstawiajcie zdjęcia z wakacji, to chociaż wasze sobie pooglądam -  ja w tym roku wakacje z wózkiem. Fajnie będzie popatrzeć na piękne krajobrazy :)

To chyba tyle. Słońce grzeje - trzeba robić kolejne pranie!
ogloszenie.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.